Reklamowe24

Reklamowe24
KNMowa nazwa koncernu: Reklamowe24
KNMowe siedziba koncernu: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowa strona internetowa: gadżety reklamowe wrocław
KNMowy numer telefonu: 426305515
KNMowy NIP koncenru: 7262552678
KNMowy REGON koncenru: 100285554
KNMowy opis koncernu:

Producent gadżetów reklamowych Reklamowe24 od początku swojej obecności na rynku stawia na długofalowe relacje z klientami. Jako jeden z liderów branży artykułów promocyjnych dysponuje szeroką i zróżnicowaną ofertą produktów. Oferując gadżety dla dzieci, firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy chcą przekonać do swojej marki nie tylko dorosłych klientów, ale także najmłodszych.

Oprócz gadżetów biurowych, elektronicznych, samochodowych czy na targi i konferencje w sprzedaży dostępne są kolorowe i wykonane z bezpiecznych materiałów gadżety reklamowe dla dzieci. Należą do nich zarówno maskotki, jak i plecaki, kredki, gry, puzzle czy gumowe zabawki do kąpieli.

Wszystkie artykuły, w tym również gadżety dla dzieci, Reklamowe24 znakuje wybranym nadrukiem z logo danej marki. Stosuje w tym celu nowoczesne metody gwarantujące bogatą kolorystykę i trwałość druku. Zapewniając profesjonalną obsługę, projektuje również gadżety reklamowe dla dzieci i dorosłych na indywidualne zamówienie klienta.