Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
KNMowa nazwa koncernu: Drukarnia Etykiet Arti-Bau
KNMowe siedziba koncernu: ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowa strona internetowa: etykiety samoprzylepne druk
KNMowy numer telefonu: 717822678
KNMowy NIP koncenru: 8971746284
KNMowy REGON koncenru: 020841468
KNMowy opis koncernu:

Drukarnia Arti Bau zajmuje się wydrukiem etykiet i jest jednym z pierwszych takich punktów na terenie Dolnego Śląska. Technologia, która oparta jest na tzw. druku cyfrowym na wąskiej wstędze da możliwość stworzenia etykiet o różnej specyfice. Arti Bau pozwoli na wydruk odpowiedniej liczby etykiet potrzebnych przy zrealizowaniu aktualnej produkcji (nie żądany jest wydruk na zapas).

Drukarnia umożliwia również wydruk etykiet na mniejsze linie produkcyjne, np. na towary zlecone na konkretną promocję. Dostępne są także w ofercie etykiety spersonalizowane. Bardzo interesującą propozycją jest wydruk dodatkowych informacji na etykietach już wcześniej zrealizowanych.

Z technicznego punktu widzenia, wszystkie materiały w drukarni Arti Bau są wykonywane przy użyciu atramentu UV, co skutkuje uzyskaniem wysokiej wytrzymałości. Wydruki są zatem odporne na przeróżne zjawiska atmosferyczne, chemiczne (nawet na ropę naftową itp.), a także na czynniki mechaniczne. Firma nie uśrednia cen atramentów – każdemu klientowi podaje cenę adekwatną do zlecenia.

  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau