Digital Center – kasetony reklamowe z dibondu

Digital Center – kasetony reklamowe z dibondu
KNMowa nazwa koncernu: Digital Center – kasetony reklamowe z dibondu
KNMowe siedziba koncernu: ul. Rybnicka 64 52-016 Wrocław
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowy numer telefonu: 713400180
KNMowy NIP koncenru: 8992492529
KNMowy REGON koncenru: 932968540
KNMowy opis koncernu:

Digital Center to firma, której działalność jest skupiona na profesjonalnym cyfrowym wydruku wielkoformatowym. Zatrudnieni doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w wielu odmiennych dziedzinach pozwalają przygotować profesjonalne projekty gotowe do wysokiej jakości druku.

Korzystanie z nowoczesnych technologii umożliwia drukowanie projektów graficznych takich jak: foldery, plakaty i billboardy. Digital Center posiada w ofercie także kasetony reklamowe podświetlane. Można zamówić kasetony reklamowe jedno i dwustronne, wykonane z dibondu lub kasetony na profilach aluminiowych.

Najczęściej oferowane wydruki są wykorzystywane jako bannery reklamowe, standy, wolnostojące reklamowe tablice, grafiki samochodowe czy kasetony. Do druku firma używa specjalistycznego sprzętu, który jest sprowadzany od uznanych zachodnich marek. Dzięki dostępowi do najnowszej technologii firma daje gwarancję na wydruk w najwyższej możliwej jakości.

Każdy nawet najbardziej wymagający klient powinien być zadowolony z uzyskanego efektu. Materiały wykorzystywane do druku cyfrowego są trwałymi tworzywami. Farby pigmentowe i solwentowe są wysokiej jakości i nadają się do wykorzystania zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.