ForceGSM Wrocław – naprawa laptopów i telefonów

ForceGSM Wrocław – naprawa laptopów i telefonów
KNMowa nazwa koncernu: ForceGSM Wrocław – naprawa laptopów i telefonów
KNMowe siedziba koncernu: ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowa strona internetowa: naprawa laptopów wrocław
KNMowy numer telefonu: 783675000
KNMowy NIP koncenru: 8842510527
KNMowy REGON koncenru: 021020124
KNMowy opis koncernu:

ForceGSM to profesjonalna firma zajmująca się głównie naprawą telefonów i laptopów. Diagnostyka, skup telefonów, a także usługi ekspress. Firma posiada sieć sklepów obejmującą 16 obiektów stacjonarnych ulokowanych w 4 miastach: Wrocławiu, Legnicy, Kaliszu i Oławie. ForceGSM to przede wszystkim serwis zapewniający najlepszej jakości, ekspresowe usługi oraz wykwalifikowany zespół serwisantów.

Specjaliści sprawnie naprawią sprzęt większości marek, a każda z napraw zostanie objęta gwarancją serwisową. Jedną z największych zalet jest serwis wysyłkowy z domu. Nie trzeba udawać się do konkretnego punktu, aby uzyskać wymaganą pomoc. Jedyne co trzeba zrobić to wypełnić załączony na stronie internetowej formularz i oczekiwać na kuriera, który odbierze telefon.

Po naprawie telefon dostarczany jest do właściciela przez kuriera w ciągu 24h. ForceGSM oferuje także usługę serwisu mobilnego. Dzięki wieloletniej działalności na rynku oraz przebytym szkoleniom ForceGSM stało się jedną z najlepszych firm w swoim fachu. Nie czekaj, skorzystaj z usług serwisu!