Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg Wrocław

Kancelaria Stangenberg znajduje się we Wrocławiu i jest prowadzona przez utalentowaną absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Anna Stangenberg jest radcą prawnym, a w swojej kancelarii zapewnia obsługę na najwyższym poziomie nie tylko w języku polskim, ale również w niemieckim.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących regulacji polsko-niemieckich stosunków transgranicznych, a także w prawie gospodarczym, prawie pracy oraz prawie rodzinnym i spadkowym.  W kancelarii Stangenberg można uzyskać kompleksową pomoc prawną nawet przy złożonych sprawach, a wszystkie działania są wcześniej szczegółowo analizowane, tak aby osiągnąć najlepszy możliwy skutek dla klienta.

Radca prawny Agnieszka Stangenberg jest cenioną specjalistką i osiąga dużą efektywność w podejmowanych przez siebie działaniach. Ponadto w kancelarii przywiązuje się dużą wagę do wysokiej jakości usług i dobrej atmosfery w relacjach z klientami, a wszelkie usługi przebiegają przy zachowaniu zapisów kodeksu zawodowego.

ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
KNMowa strona internetowa