Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – terapia zaburzeń odżywiania

Czas na to, aby uświadomić sobie, że wizyta u psychologa nie jest niczym złym. Czas na to, aby walczyć z piętnowaniem osób, które zgłaszają się po pomoc psychologiczną w swoim imieniu lub w imieniu swoich bliskich. Jeżeli szukacie takiej pomocy, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej poradni. Proterapeutica to miejsce, gdzie możecie spotkać najlepszych fachowców.

Oferujemy profesjonalną pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym. Wszystkie te osoby czekają na Was w miejscu, gdzie nie będziecie mieli problemu z dojazdem - zarówno, jeżeli chodzi o własne środki komunikacji, jak również o komunikację miejską. Możecie być pewni, że znajdziecie się pod opieką osób, które już od wielu lat pomagają osobom z problemami.

Zapraszamy do naszych gabinetów. Jeżeli istnieje taka potrzeba, to jesteśmy w stanie pomóc również online. Wszystko po to, aby nasi pacjenci mogli poczuć się lepiej. Wszystkie terapie przeprowadzane są przez nas w przyjaznych warunkach, dzięki czemu nie musicie się niczym stresować.

ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
KNMowa strona internetowa