Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – firma BHP Wrocław

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – firma BHP Wrocław
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowy opis koncernu:

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu to firma świadcząca na rzecz innych przedsiębiorstw szereg usług związanych ze szkoleniami BHP i audytami bezpieczeństwa pracy. Dla wielu branż dostarcza ona nie tylko kompletną dokumentację BHP wymaganą przepisami prawa pracy, ale i zajmuje się szkoleniami pracowników, menadżerów i kadry zarządzającej, tak, by firmy miały zapewnione kompleksowe przeszkolenie niezbędne do właściwego prowadzenia biznesu.

Oferta Consultrix Centrum Obsługi Biznesu obejmuje m.in nadzory BHP, koordynację prac na budowach, audyty BHP i ppoż, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, kursy specjalistyczne kończące się uzyskaniem uprawnień do działania na konkretnych stanowiskach oraz szkolenia dla hakowych czy sygnalistów.

Firma działa nieprzerwanie od 1998 roku, a jej wieloletnie doświadczenie i ugruntowana na rynku renoma, sprawiają, że jej klienci wystawiają im najlepsze opinie i doceniają wysoki standard pracy i szkoleń, zarówno dla norm obowiązujących w Polsce, jak i poza jej granicami.

KNMowe siedziba koncernu:
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław