Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty spółki Tespol

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty spółki Tespol
KNMowy opis koncernu:

Jeśli szukacie Państwo przyrządów pomiarowych do swojej firmy czy laboratorium, dzięki którym dokonacie pomiarów napięcia, natężenia prądu czy rezystancji, a do takich przyrządów należą oscyloskopy i multimetry to zapraszamy do nas, do firmy Tespol Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Klecińskiej 125. Dlaczego właśnie my? Już wyjaśniamy.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Jesteśmy przedsiębiorstwem polskim, które szczyci się już 25-letnim doświadczeniem, a ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych producentów systemów radiokomunikacyjnych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową ofertę produktów, świadczymy również usługi w zakresie najnowocześniejszych systemów pomiarowych i technologii.

Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Do Państwa dyspozycji jest także nasz serwis, w którym wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kalibracje oraz ekspertyzy przyrządów pomiarowych takich firm, jak między innymi Tektronix, Fluke , Keithley czy Rohde&Schwarz. Na każdy zakupiony u nas oscyloskop czy multimetr otrzymujecie Państwo gwarancję. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz gwarancji prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 71 783 63 60 lub mailowy tespol@tespol.com.pl Serdecznie zapraszamy.

Tespol Sp. z o.o.

KNMowe siedziba koncernu:
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
KNMowa strona internetowa:
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowy numer telefonu:
717836360
KNMowy REGON koncenru:
930513685
KNMowy NIP koncenru:
8992410135
  • Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty spółki Tespol
  • Oscyloskop cyfrowy Tektronix z oferty spółki Tespol