Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu

Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu
KNMowy opis koncernu

ECR to Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o. o. które zostało założone w 2009 roku. Firma zarządza procesem sprzedaży w zakresie, który zostaje ustalony z klientem. Głównym zakresem działania ECR jest sprzedaż sprzętu poflotowego, poleasingowego oraz powindykacyjnego. Nad procesem sprzedaży czuwa kadra menadżerska posiadająca wieloletnie doświadczenie w remarketingu oraz specjaliści IT.

Kluczowymi zasadami współpracy są transparentność(dzięki najnowszym technologiom), innowacyjność(w kwestii organizacji działań sprzedażowych), monitoring(dzięki któremu klienci znają bieżącą sytuację) oraz relacje(bazowanie na standardach CSR).

Skorzystanie z usług firmy daje możliwość użycia AfterLease, a także usług transportowych, naprawczych, oraz wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na pojazdy. Innowacyjny system AfterLease Box to system magazynowo-aukcyjny który pozwala na zarządzanie stanem magazynowym działając w stanie rzeczywistym. Posiada intuicyjny panel zarządzania i pozwala na integracje danych wewnętrznych ze stroną internetową.

Europejskie Centrum Remarketingu

KNMowe siedziba koncernu
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
KNMowa strona internetowa
KNMowa kategoria koncernu
KNMowy numer telefonu
801009409
KNMowy REGON koncenru
021014968
KNMowy NIP koncenru
8942976550
  • Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu