Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław
KNMowy opis koncernu

Fabryka Wydarzeń z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się organizacją eventów na terenie Dolnego Śląska. Ofertę kieruje do klientów biznesowych zainteresowanych kompleksową obsługą w zakresie organizacji imprez firmowych. Gwarantuje indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w każdy projekt. Od kilku lat z powodzeniem przygotowuje wydarzenia według autorskiej formuły 3K-koncepcja-kreacja-koordynacja.

Impreza integracyjna - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.1

Projektuje ich koncepcje, wybiera miejsce, produkuje materiały reklamowe i zajmuje się dostawą sprzętu. Tworząc niezapomniane eventy, które zbliżają uczestników do siebie, skutecznie pomaga firmom zyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż produktów. Organizuje wydarzenia korporacyjne, pikniki integracyjne dla firm, otwarcia obiektów i nie tylko.

Impreza integracyjna - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.2

Oferuje również eventy online przygotowywane zastosowaniem najnowszej technologii lub hybrydowe łączące działania stacjonarne i relacje online. Agencja proponuje aktywności dla pracowników firm wzmacniające ich relacje w okresie pracy zdalnej. Zapewnia obsługę imprez promocyjnych.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

KNMowe siedziba koncernu
ul. Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław
KNMowa strona internetowa
KNMowa kategoria koncernu
KNMowy numer telefonu
726148186
KNMowy REGON koncenru
380400883
KNMowy NIP koncenru
7481586720
  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław
  • Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław