Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP

Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP
KNMowy opis koncernu:

IT Excellence to firma, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Specjalizuje się ona we wdrażaniu systemów ERP, które wspomagają zarządzanie. Firma funkcjonuje w sektorze średnich oraz małych przedsiębiorstw. Wyróżnia ją elastyczne podejście oraz nieszablonowość. Firma dba o komfort klientów oraz zapewnia im najwyższą jakość usług.

IT Excellence to także kompleksowość usług oraz najlepszy, zgrany zespół. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które znają się na swojej pracy i wykonują ją z pełnym zaangażowaniem. Firma ma na koncie wiele sukcesów, w tym najwyższy, platynowy status partnerski Sage Symfonia. IT Excellence zajmuje się także wdrażaniem systemów ITE Workflow i Dynaimcs Nav.

Warto dodać, że podczas wykonywania każdego zlecenia firma opiera się na najlepszych metodykach i technologiach, takich jak Agile, Scrum, PMI, czy też PCM. Podczas pracy działamy jak partnerzy biznesowi – zawsze dokładamy wszelkich sposób, aby jak najlepiej dostosować pomysły oraz rozwiązania do potrzeb i wymagań klientów.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

KNMowe siedziba koncernu:
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
KNMowa strona internetowa:
KNMowa kategoria koncernu:
KNMowy numer telefonu:
717403944
KNMowy REGON koncenru:
364953672
KNMowy NIP koncenru:
1182126746
  • Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP