Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP

Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP
KNMowy opis koncernu

IT Excellence to firma, która funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Specjalizuje się ona we wdrażaniu systemów ERP, które wspomagają zarządzanie. Firma funkcjonuje w sektorze średnich oraz małych przedsiębiorstw. Wyróżnia ją elastyczne podejście oraz nieszablonowość. Firma dba o komfort klientów oraz zapewnia im najwyższą jakość usług.

IT Excellence to także kompleksowość usług oraz najlepszy, zgrany zespół. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, które znają się na swojej pracy i wykonują ją z pełnym zaangażowaniem. Firma ma na koncie wiele sukcesów, w tym najwyższy, platynowy status partnerski Sage Symfonia. IT Excellence zajmuje się także wdrażaniem systemów ITE Workflow i Dynaimcs Nav.

Warto dodać, że podczas wykonywania każdego zlecenia firma opiera się na najlepszych metodykach i technologiach, takich jak Agile, Scrum, PMI, czy też PCM. Podczas pracy działamy jak partnerzy biznesowi - zawsze dokładamy wszelkich sposób, aby jak najlepiej dostosować pomysły oraz rozwiązania do potrzeb i wymagań klientów.

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.

KNMowe siedziba koncernu
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
KNMowa kategoria koncernu
KNMowy numer telefonu
717403944
KNMowy REGON koncenru
364953672
KNMowy NIP koncenru
1182126746
  • Spółka IT Excellence – wdrożenia systemu Sage Symfonia ERP